banner-terms

تعهدات ما و شما

متن پیش رو، یک توافق حقوقی لازم‌الاجرا میان وب‌سایت دیباتیک به‌عنوان فروشنده آنلاین و شما به‌عنوان خریدار است و دو طرف باید به تک‌تک موارد آن پایبند باشند

 

تعهدات  خریدار

شما با ثبت‌نام و استفاده از خدمات وب‌سایت دیباتیک، موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام می‌کنید و حق هرگونه اقدام قانونی در این خصوص را پیشاپیش از خود سلب می‌کنید.

باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهده ی خریدار است .

پیشاپیش می‌پذیرید در صورت افشای اطلاعات کاربری بر اثر قصور و یا ویروسی شدن رایانه‌‌ی شخصی شما‌، مسئولیتی متوجه دیباتیک نیست

باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست.

باید برای هر نوع استفاده‌ (دانلود، تکثیر، ارسال و انتشار) از تصاویر و متون وب‌سایت، جز در موارد استفاده شخصی، خانگی و غیرتجاری، از آستین اجازه کتبی بگیرید.

با مطالعه کامل بخش حریم شخصی، موافقت و رضایت خود را برای استفاده از اطلاعات شخصی‌ خود برپایه قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنید.

بعد از دریافت سفارش، در صورت مغایرت رنگ آن با رنگ صفحه نمایش رایانه‌ی شما و تطابق آن با رنگ اصلی وب‌سایت، مسئولیتی متوجه دیباتیک نیست

راهنمای خرید را مطالعه می‌کنید و از شرایط سفارش، تعویض، پس دادن و فرستادن اقلام آگاهی کامل کسب می‌کنید. در صورت عدم آگاهی، مسئولیتی متوجه دیباتیک نیست

 تعهدات  دیباتیک

از حریم شخصی و اطلاعات کاربری شما به بهترین شکل و بر‌ترین شیوه‌های رمزگذاری حفاظت کند.

از هیچ روشی برای دریافت اطلاعات از کودکان پشتیبانی نکند و کاربران زیر هجده سال را در شمار کاربران مجاز محسوب نمی‌کند.

اگر در ارائه خدمات مورد نیاز خریدار که با تعهدات دیباتیک همخوانی دارد کوتاهی گردد، مسئولیت آن را -درصورتی‌که قابل‌پیش‌بینی و کنترل باشد- می‌پذیرد.

در ارائه اطلاعات و مشخصات اقلام به دقیق‌ترین شکل عمل می‌کند و درصورت خطا در ثبت قیمت، خطا را بررسی و امکان برگرداندن یا لغو سفارش را فراهم می‌کند.

تلاش ما
آسایش خرید شماست

بازگشت کالا

بازگشت کالا

اگر کالا برای شما مناسب نبود می‌توانید با یک تماس آن را تعویض کنید.

تحویل سریع و آسان

تحویل سریع و آسان

سفارش‌های بیش از ۳۰۰ هزار تومان در تهران را رایگان تحویل بگیرید.

کالای اورجینال

کالای اورجینال

دیباتیک نماینده رسمی برندهاست، با اطمینان از اورجینال بودن کالا خرید کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.